Witaj na moim blogu!

Wojciech Sowiński29 listopada 2016Komentarze (0)

Witaj na moim blogu!

Blog będzie moim własnym kawałkiem Internetu, w którym będzie można znaleźć wszystko o stanie prawnym nieruchomości. Jeśli masz problem z (prawie) swoją nieruchomością dotyczący księgi wieczystej, współwłasności, zasiedzenia, obciążeń, spadku lub użytkowania wieczystego, to trafiłeś pod właściwy adres.

W Polsce tradycyjnie do własności i w ogóle wszelkich praw do nieruchomości z wielu historycznych i społecznych względów mamy bardzo poważny stosunek. Postępowania sądowe związane ze sporami o nieruchomości toczą się latami. Ceny nieruchomości, zwłaszcza mieszkań, stale rosną. Niedawny skandal związany z tzw. gruntami warszawskimi długo nie schodził z pierwszych stron gazet.

Przy tak wielkim „ciśnieniu” spróbuję na tym blogu oswoić te sprawy.

Zatem, skoro nieruchomości to w polskim prawie jeden z rodzajów rzeczy – to przejdźmy do rzeczy 🙂

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 880 68 39 20e-mail: wsowinski@gmail.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Sowiński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Sowiński z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wsowinski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: