Podsumowanie pierwszego roku bloga stanprawnynieruchomosci.pl

Wojciech Sowiński29 listopada 20172 komentarze

Dziś podwójne święto na blogu.

Pierwsza okazja, to przebicie się przez „psychologiczną” barierę 50000 wyświetleń.

Stało się to 28 listopada wieczorem. O, proszę bardzo:

Statystki wyświetleń bloga

Jak sam widzisz, mój pomysł na skoncentrowanie się na blogu na problemach prawa nieruchomości, był dobry. Nie ukrywam, że trochę się z tym wahałem, gdyż ta bliska mi przez większość życia zawodowego dziedzina, w chwili stawiania pierwszych założeń do bloga była… no, powiedzmy, że drugoplanowa 😉

Zainteresowanie Czytelników właściwie stale rośnie i utrzymuje się od około pół roku na naprawdę satysfakcjonującym dla mnie – jako autora – poziomie. Dziękuję.

Przyznaję, że bardzo miło mi czytać komentarze pod wpisami. Szczególnie imponującą skalę reakcji wywołał najpopularniejszy wpis na blogu, to znaczy opracowany przeze mnie kompletny wzór wniosku o wykreślenie hipoteki. Ciekawe, czy za jakiś czas podobnie będzie z jego „bliźniaczą” wersją wyjaśniającą, jak wpisać hipotekę do księgi wieczystej?

Drugie święto, to… urodziny bloga 🙂 Dokładnie rok temu pojawił się mój pierwszy, nieśmiały, powitalny wpis. Sporo się od tego czasu tutaj i w kancelarii wydarzyło. Przede wszystkim dzięki blogowi, pracy w obszarze nieruchomości jest teraz znacznie więcej niż dawniej.

A dzięki samemu blogowi udało mi się też dotrzeć z pomocą do całkiem sporej ilości Czytelników. Razem: wykreślamy hipoteki, prostujemy skandaliczne błędy wpisów własności, przekształcamy użytkowanie wieczyste, układamy bezpieczne warunki najmu oraz dzierżawy, znosimy współwłasność, wyodrębniamy lokale, tworzymy służebności, wpisujemy nowych właścicieli zlicytowanych mieszkań, porządkujemy sprawy spadkowe…itd.

Zatem – jak od jakiegoś czasu zaznaczam w stopce wpisów: jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w dziedzinie nieruchomości – to zapraszam do zakładki Kontakt. Warto też wcześniej zajrzeć do mojego wpisu o spotkaniu z prawnikiem w sprawie nieruchomości.

Ten rocznicowy wpis, to także nieuchronny moment na zwrócenie uwagi na Ojca Chrzestnego bloga – gościa, który zna odpowiedź na pytanie, po co właściwie ten blog jest 😉 Kłaniam się również zaprzyjaźnionym prawnikom-blogerom: Katarzynie Skowrońskiej, Joannie Marskiej-Romaniszyn oraz Leszkowi Blochowi.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 880 68 39 20e-mail: wsowinski@gmail.com

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Leszek Bloch 29 listopada, 2017 o 20:40

Wojtek gratuluję zainteresowania czytelników 🙂 Jest ono całkowicie zrozumiałe gdyż odzwierciedla jakie wartościowe i interesujące treści tworzysz. Sam chętnie poczytuję 🙂 Powodzenia w dalszym blogowaniu 🙂

Odpowiedz

Wojciech Sowiński 30 listopada, 2017 o 20:23

Dzięki,również życzę powodzenia!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Sowiński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Sowiński z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wsowinski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: