Lista przebojów: 5 najpopularniejszych wpisów

Wojciech Sowiński01 czerwca 20172 komentarze

Blog stanprawnynieruchomosci.pl działa już od pół roku.

Na tort i świeczkę jeszcze zdecydowanie za wcześniejsze, ale z tej okazji, postanowiłem wpuścić Cię trochę na tzw. zaplecze bloga.

Platforma blogowa, z której korszystam pozwala mi na bieżąco śledzić popularność kolejnych wpisów.

Dzięki temu, chociaż do piątkowego wieczoru daleko*, już dziś mogę zabawić się w moją własną listę przebojów.

Zatem (ta-dam-ta-dam!):

5. Bardzo wiele osób interesuje wyjaśniony przeze mnie w jednym z najstarszych wpisów sposób przeliczenia starego numeru księgi wieczystej na nowy. Jeśli poznasz sam sposób myślenia, to już zawsze bez trudu sobie z tym poradzisz. Jeśli jeszcze nie wiesz, o co chodzi – koniecznie zajrzyj do wpisu Stary i nowy numer księgi wieczystej

4. Jeśli nie byłeś nigdy u prawnika, to być może zastanawiasz się czego się spodziewać po wizycie w kancelarii, a także czy i jak się do niej przygotować. Dla takich osób, powstał wpis Co warto wiedzieć o dziedziczeniu nieruchomości przed spotkaniem z prawnikiem?

Co prawda poza listą przebojów, ale nie mogę nie przypomnieć w tym miejscu jednego z ostatnich wpisów o zbliżonej tematyce, tj. Spotkanie z prawnikiem na temat nieruchomości.

Warto przeczytać oba.

3. Na trzecim miejscu…. ja. Czyli zakładka O mnie. Jeśli oprócz problemów prawa nieruchomości, interesujesz się jeszcze mną – czyli Wojciechem Sowińskim – to zapraszam.

2. Naprawdę sporo Czytelników szuka odpowiedzi na pytanie Co to jest i jak zdobyć list mazalny. A dlaczego to robią …?

1.  … bo wcześniej znaleźli już najpopularniejszy, jak dotąd, wpis bloga stanprawnynieruchomosci.pl czyli Wzór wniosku o wykreślenie hipoteki. Odtąd o niczym innym nie marzą bardziej niż o tym, by wreszcie, raz na zawsze pozbyć się obciążenia hipotecznego w księdze wieczystej.

Tak to wygląda po pół roku.

Mogę zdradzić, że dzisiejszy wpis to trochę taki program na przyszłość. W najbliższym czasie, będę się starał umieścić na blogu jeszcze więcej tego, co jak wynika z dzisiejszego podsumowania, jest najlepsze.

Zapraszam do subskrypcji i komentarzy.


*- jeśli nie wiesz o co chodzi z piątkiem, to zajrzyj do wpisu, w którym napomknąłem, jakiego radia słucham. A tam – wiadomo – piątek to przede wszystkim Lista Przebojów.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 880 68 39 20e-mail: wsowinski@gmail.com

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Michał Urmanin 25 czerwca, 2017 o 19:56

Witam serdecznie
Mam pytanie odnośnie wykreślenia hipoteki z księgi wieczystej. Co jeśli bank w którym był zaciągnięty kredyt po złożeniu wniosku o kwit mazalny nie wystawił żadnego dokumentu i pokierował do banku gospodarstwa krajowego? czy powinienem żądać odpowiedzi pisemnej? Co dalej robić? Kredyt był zaciągnięty w 1981r

Odpowiedz

Wojciech Sowiński 25 czerwca, 2017 o 21:23

Panie Michale, niestety na takim poziomie ogólności trudno mi się wypowiadać, aby nie narażać Pana na ryzyko wprowadzenia w błąd.
Jeśli jest Pan zainteresowany pomocą – proszę o bardziej szczegółowe informacje (nr księgi, dane banku i informacja w jaki sposób się Pan z nim kontaktował) na email lub poprzez formularz kontaktowy.
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Sowiński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Sowiński z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wsowinski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: